اهورا گروپ

۷ روز گارانتی بازگشت کالا

اولین هدف اهورا رضایت کامل شما می باشد. به این منظور امکان بازگشت و تعویض کالا تا ۷ روز امکان پذیر می باشد .

با توجه به اینکه اهورا گروپ دارای بیشتر از ۲۰۰۰ وب سایت و وبلاگ فروشگاهی می باشد و روزانه حجم بالایی از سفارشات بسته بندی و ارسال می شوند ممکن است خطاهایی به شرح زیر صورت گیرد :

به این منظور با توجه به اینکه اولین هدف اهورا رضایت کامل خریداران می باشد امکان بازگشت و تعویض کالا تا ۷ روز امکان پذیر می باشد. در مواقعی که اشتباهات ذکر شده صورت گیرد شما به سایت اهورا مراجعه می نمایید و مشکل ایجاد شده را از طریق ایمیل خدمات پس از فروش مطرح می کنید در این زمان راهکارهایی به شرح زیر وجود دارد که شما می توانید مشکل خود را رفع نمایید :

به نکات زیر توجه داشته باشید :

لوازمی که دارای وکیوم و یا پلمپ می باشند در صورتی که از وکیوم خارج شوند و یا پلمپ بسته باز یا مخدوش شود شامل گارانتی تعویض کالا نمی باشند و در این مواقع با مشتری تماس گرفته خواهد شد و مشتری موظف می باشد هزینه بازگشت کالا را پرداخت نماید تا شرکت همان کالا را دوباره برای مشتری ارسال نماید.

حداکثر زمان پست سفارشی برای رسیدن به مقصد 3 تا 7 روز می باشد در صورتی که کالای بازگشتی ظرف مدت 7 روز به شرکت اهورا نرسد همکاران ما بسته را از مامور پست دریافت نخواهند کرد و بسته دوباره به دست شما خواهد رسید. خریدار موظف است در صورتی که می خواهد کالا را عودت دهد در همان روز و یا نهایتا فردای تحویل بسته اقدام به بازگشت کالا نماید . توجه داشته باشید زمان دریافت بسته توسط شما از طریق بارکد پستی قابل پیگیری می باشد .

پس از ارسال کالا، کارشناسان ما کالای بازگشتی شما را جهت صحت کالای برگشت داده شده، بررسی خواهند کرد و بعد از تایید سلامت کالا اقدامات لازم انجام خواهد گرفت.

تمامی فرآیند خدمات پس از فروش و بازگشت کالا فقط از طریق ایمیل قابل پیگیری می باشند و مشاورین فروش در تماس های تلفنی از ارسال سفارشات بی اطلاع می باشند و تمامی حل و رفع مشکلات با توجه به فرایند های قانونی نیاز به ثبت خواهد داشت .


اهورا گروپ ویکی اهورا بانک ملت بانک سامان نماد اعتماد الکترونیکی به پرداخت ملت


خدمات مشتریان اهورا گروپهدایا کوپن تخفیف 7 روز ضمانت بازگشت کالا ضمانت اصالت و بهترین قیمت سوالات متداول ثبت نام تامین کنندگان و تولید کنندگان قوانین خرید در اهورا صفحات اجتماعی درباره ما تماس با ما