اهورا با داشتن بیشتر از ۲۰۰۰ وب سایت و وبلاگ تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می کند.


محدوده خارج از شهر تهران :

  - برای مشتریان عزیز شهرستان، در صورتی که مشتری در شهرهایی باشد که شرکت ما نماینده داشته باشد توسط نماینده شرکت کالا به مشتری تحویل داده می شود در صورت نداشتن نماینده در شهر مشتری کالاهای سبک از طریق شرکت پست به دست شما خواهد رسید.

- زمان تحویل محصولات ارسالی به وسیله شرکت پست از زمان تحویل بسته حداکثر 2 تا 7 روز کاری زمان خواهد برد تا سفارش تحویل شما گردد . تیم لجستیک ما هر روز قبل از ساعت ۱۰ صبح مرسولات را به پست تحویل خواهند داد. خدمات مشتریان کد رهگیری کالا را از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهند کرد و شما می توانید از طریق آدرس http://newtracking.post.ir با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی سفارش خود را پیگیری کنید. (در صورت ارسال نشدن کد رهگیری توسط همکاران ما از طریق ایمیل درخواست بارکد خود را ارسال نمایید .)

- در صورتیکه کالای شما حجیم باشد یا شرایط بیمه ای پست پوشش دهنده ریسک مرسوله شما نباشد، بسته شما از طریق شرکت های دیگر طرف قرارداد اهورا ارسال خواهد شد. متاسفانه اکثر این شرکت ها امکان رهگیری مرسوله به صورت منظم و بروز را ندارند. به هرحال، درصورتیکه امکان رهگیری مرسولات باشد همکاران بخش پشتیبانی راهکار کنترل وضعیت مرسوله را به اطلاع شما خواهد رساند.

- شما هنگام ثبت سفارش می توانید آدرس تحویل مرسوله را وارد کرده و یا آن را تغییر دهید. آدرس تحویل به همراه وزن مرسوله و نوع سرویس حمل، تعیین کننده کرایه حمل شما می باشد. کرایه حمل ممکن است با توجه به آدرس تحویل شما تغییر کند. برای مثال تحویل در شهر تهران با تحویل در شهریار کرایه حمل متفاوتی دارد.


محدوده شهر تهران:

- در حال حاضر ارسال کالا در محدوده شهر تهران از طریق پیک و پست امکان پذیر می باشد.