بسته بندی در فروشگاه اهورا

بسته بندی تنباکو قلیان در فروشگاه اهورا

بسته بندی تنباکو قلیان در فروشگاه اهورا برای تنباکوهای قلیان به صورت Stand Up Pouches می باشد.

فروشگاه اهورا اولین فروشگاه اینترنتی در ایران می باشد که اقدام به فروش تنباکوهای قلیان در اینترنت نمود و معمولا وقتی کاری برای اولین بار انجام می شود با موانعی برخوردار خواهد نمود. وقتی فروشگاه اهورا بسته هایی که شامل تنباکو قلیان بود به پست تحویل می داد تعدادی از بسته ها به دست خریداران نمی رسید و خریداران بر این باور بودند که بسته ها توسط شرکت اهورا ارسال نمی شود و این موضوع باعث سوء تفاهم هایی شده بود. وقتی چند خریدار متاسفانه تهمت هایی به فروشگاه زدند ما پیگیری هایی انجام دادیم و متوجه شدیم بسته هایی که تنباکو به علت فشار یا ضربه خراب شده اند و شیره تنباکو بسته ها را خراب می نموده بدون اینکه به فروشگاه یا خریدار اطلاع داده شود به زباله دانی انتقال داده می شوند.

بعد از پیش آمدن این موارد اهورا با یک شرکت به توافق رسید تا سفارشات فروشگاه اهورا و تمامی زیر مجموعه های اهورا توسط این شرکت و به صورت بسته بندی Stand Up Pouches که در جهان مرسوم می باشد تهیه و ارسال شود.

این نوع بسته بندی از تنباکو های اورجینال و از بسته های بزرگ وزن شده و پلپ شده و برای خریداران ارسال می شود.

یک نمونه از بسته بندی را می توانید در تصویر زیر مشاهده نمایید. مدل پک فوق برای تنباکوهای ارزان می باشد و تنباکوهای گران قیمت در بسته های شکیل ارسال خواهند شد که به مرور عکس ها در این قسمت قرار می گیرند.

بسته بندی در فروشگاه اهورا

این نوع بسته بندی هم باعث می شود شیره تنباکو بسته را خراب نه نماید و همچنین قیمت فروش پایین تر باشد.