ضمانت اصالت کالا


تمامی محصولاتی که به عنوان کالای اورجینال در فروشگاه اهورا  به فروش میرسند محصولات اصلی برندهای نام برده می باشند و هیچگونه محصول غیر اصلی برای خریداران ارسال نخواهد شد.

فقط ذکر یک نکته برای خریداران الزامی می باشد , تمامی محصولات اهورا گروپ بر حسب کیفیت گرید بندی شده اند , لطفا در هنگام خرید به گرید محصولات خریداری شده توجه داشته باشید و انتظار از کالای دریافتی خود را مطابق با کیفیت کالای خریداری شده خود تطبیق دهید.

قیمت تمامی کالاها نسبت به گرید محصول قیمت گذاری می شوند.


ضمانت بهترین قیمت


بیشتر از 30 درصد از هزاران کالای موجود در فروشگاه توسط شرکت اهورا تهیه و توزیع می شوند که این کالاها را ما ۱۰۰% تضمین خواهیم کرد و کمترین سود را از هموطنان خود دریافت می کنیم.

دیگر محصولات موجود در فروشگاه توسط تامین کنندگان تامین و ارسال می شود که فروشگاه اهورا سعی بر این داشته است تا با بهترین و معتبرترین تامیین کنندگان کالا همکاری داشته باشد که محصولات با بهترین کیفیت و بهترین قیمت برای خریداران اهورا ارسال شود .

محصولات فروشگاه با توجه با قیمت های سازندگان و تامین کنندگان قیمت گذاری می شوند و در صورت پایین آمدن قیمت به کالا تخفیف اضافه می شود.

محصولاتی که از خارج کشور مستقیم توسط اهورا تهیه می شود بسته به قیمت دلار قیمت گذاری می شوند.

تخفیف در محصولات به صورت دوره ای اعمال خواهد شد و در زمان تمام شدن موجودی اولیه محصول , در صورت موجود بودن مجدد به انبار اضافه می شود و با قیمت اصلی به فروش خواهد رسید .