تمامی محتوای این صفحه و صفحات لینک شده در این صفحه از قوانین اصلی فروشگاه می باشد و در صورت هرگونه عدم آگاهی خریدار , خریدار حق هیچگونه اعتراض را نخواهد داشت . خریدار موظف می باشد قبل از هر خرید این صفحه  مطالعه نماید . هر سایت و فروشگاه اینترنتی دارای قوانین خواصی می باشند که کاربران موظف به رعایت آن می باشند و در صورت هرگونه سوال می توانند قبل از ثبت سفارش با تماس با فروشگاه ابهامات خود را رفع نمایند و پس از آن اقدام به خرید نمایند .


قوانین عمومی اهورا گروپ


تمامی محصولات فروشگاه طبق گرید بندی (درجه کیفی) قیمت گذاری شده است و دارای مدل های اورجینال (A) , های کپی (B) . فیک  (C) می باشد لطفا در خرید خود دقت نماید و در صورت خرید اجناس با قیمت پایین تقاضای کالای اورجینال را از فروشگاه نفرماید.

در صورت برگشت خوردن سفارشات به دلیل آنلاین بودن وجه سفارش تا واریز مجدد هزینه ارسال , سفارش شما در فروشگاه به صورت معطله باقی می ماند.

کالاهای موجود در فروشگاه دارای ضمانت بهترین قیمت و ضمانت اصالت کالای اهورا می باشند.

فروشگاه اهورا ملزم به رعایت حفظ حریم شخصی کاربران ثبت نام شده و خریداران مهمان خود می باشد در صورت مشاهده هرگونه مشکل با ما در تماس باشید .

فروشگاه اهورا (اهورا گروپ) در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر تهران انجام می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلف از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی اهورا گروپ اطلاع دهید.

تمامی کالاها و خدمات سایت با توجه به نیازهای تمامی اقشار جامعه قیمت گذاری و تهیه شده اند و هیچ کالایی با قیمت بالا و غیر عرف به فروش نمی رسد.


قوانین خرید از فروشگاه اهورا

- تمامی کالاهایی که دارای سایزبندی و رنگ بندی می باشند باید توسط مشتری انتخاب شوند و در صورتی که خریدار یه این فیلدها دقت نداشته باشد عواقب آن بر عهده ی خود مشتری می باشد.

- در صورتی که وجه سفارش واریز شود ولی خریدار بخواهد از خرید خود انصرف بدهد باید ظرف مدت 3 الی 4 ساعت بعد از واریز به فروشگاه اطلاع دهد و فروشگاه موظف می باشد هزینه سفارش را بعد از کم کردن کارمزدهای بانکی و هزینه ارسال به حساب مشتری واریز نماید.

- در صورتی که خریدار پس از 3 الی 4 ساعت از خرید خود منصرف شده باشد و کالا توسط فروشگاه ارسال شده باشد خریدار باید با هزینه های شخصی کالا را ظرف ۷ روز بدون باز کردن پلمپ کالا برای فروشگاه برگرداند و بعد از رسیدن کالا به دست ما و اثبات صحت کالا یا کالاها فروشگاه هزینه کالا را با کسر کارمزدهای بانکی و هزینه پستی به حساب خریدار واریز می نماید .

- تمامی کالاهای اهورا گروپ شامل ۷ روز گارانتی بازگشت کالا می باشند و به علت اینکه اکثر کالاهای فروشگاه توسط تامین کننده تهیه می شوند و اهورا گروپ کالاهای خود را با کمترین سود به فروش می رساند هزینه بازگشت کالا به عهده خریدار می باشد.


قوانین خرید کالای خارجی


توجه داشته باشید در تمامی صفحات توضیحات کالا (کالاهای مربوط به فروش کالای خارجی) در آخرین خط توضیحات هر صفحه عنوانی با نام (قوانین خرید کالا در فروشگاه اهورا) قرار دارد و خریدار موظف می باشد قبل از خرید حتما این صفحه را مطالعه نماید . خریدار با خرید هر کالایی از فروشگاه اهورا موافقت خود را با قوانین خرید اهورا گروپ اعلام می کند و عواقب نخواندن قوانین به عهده خریدار می باشد و فروشگاه هیچ مسولیتی نخواهد داشت .

در قسمت (اطلاعات بیشتر) تمامی کالاها در فروشگاه یک ویژگی با عنوان (تامین کالا) قرار دارد که شامل گزینه هایی همچون (اهوراگروپ – تامین کننده – کالای خارجی) می باشد. در صورتی که گزینه (کالای خارجی) قید شده باشد به این منظور می باشد که این کالا در ایران موجود نمی باشد و کالا مستقیما از کشور مبدا مختص خریدار خریداری می شود و خرید این کالا به منظله قبول نمودن قوانین این نوع کالاها به شرح زیر می باشد :

- کالا های خارجی مستقیم از خارج کشور توسط کارشناسان خرید فروشگاه تهیه می شوند و به دفتر فروشگاه ارسال می شوند این کار زمان بر می باشد (بین 20 تا 60 روز کاری) .

- هزینه ارسال هر بسته خارجی بین 14 الی 45 هزار تومان می باشد (نسبت به وزن کالا) که خریدار موظف می باشد در زمان خرید این کالاها گزینه (خرید کالای خارجی) را برای ارسال انتخاب نماید. قیمت نهایی هزینه ارسال پس از رسیدن کالا به دفتر فروشگاه مشخص خواهد شد و تا قبل از واریز هزینه ارسال به حساب فروشگاه کالا به صورت معطله در فروشگاه خواهد ماند .

- به دلیل اینکه کالا مختص خریدار از خارج کشور خریداری می شود در صورتی که خریدار قبل از خواندن قوانین, کالا را خریداری نماید و بعد, از خرید خود منصرف شود به هیچ عنوان وجه سفارش به حساب خریدار عودت داده نمی شود. برای رضایت اینگونه خریداران و در صورتی که خریدار نیاز به تحویل سریع تر کالا داشته باشد می تواند وجه سفارش خود را از کالاهای موجود در انبار فروشگاه خرید نماید.

- فروشگاه به صورت هفتگی کالاهای پرفروش خارجی را خریداری و در انبار فروشگاه قرار می دهد ,خریداران که کالای خارجی خریداری می نمایند موظف می باشند گزینه حمل و نقل (خرید کالای خارجی) را انتخاب کنند در غیر این صورت فروشگاه از بین کالاهای خارجی در انبار خود کالایی دیگر را برای خریدار ارسال خواهد.

- به دلیل خرید بلافاصله پس از ثبت سفارش و هزینه های سنگین ترخیص کالا و سود ناچیز فروشگاه بر روی کالاهای خارجی خریداران نمی توانند پس از ثبت سفارش از خرید خود انصراف دهند .

- در صورتی که کالای خارجی سفارش داده اید و قوانین کالای خارجی را مطالعه نکرده بودید و پس از دریافت کالای مقایر از قوانین این نوع از کالاها مطلع شده اید می توانید با هزینه های شخصی کالا را به فروشگاه بازگردانید و تا زمان رسیدن کالا از کشور مقصد در لیست انتظار قرار گیرید و یا از کالاهی دیگر موجود در انبار فروشگاه محصولی انتخاب نمایید . توجه داشته باشید که خرید کالاهای خارجی امکان انصراف از خرید را ندارند .


قوانین خرید کالای دارای تامین کننده


قوانین خرید کالاهای دارای تامین کننده به این صورت می باشد که اگر فروشنده یا تامین کننده کالا, برای فروش کالای خود شرایطی دارد در همان شروع کار با فروشگاه مطرح نماید تا فروشکاه قوانین را برای خریداران شرح دهد تا خریدار در صورت تمایل و قبول شرایط آن کالا را خریداری کنند.

اگر تامین کننده قوانین فروش کالا را به فروشگاه اطلاع دهد خریدار با خرید این نوع کالاها قوانین مربوط به تامین کننده را می پذیرد و بعد از خرید حق هیچگونه اعتراضی ندارد ولی اگر تامین کننده قوانین را اطلاع نداده باشد و بعد از فروش کالایی قوانین اضافه مطرح نماید موظف به جبران تمامی خسارات وارد شده به خریدار می باشد.