شرایط همکاری با تامین کنندگان و تولید کنندگان

فروشگاه اینترنتی اهورا محیط مناسب برای فروش محصولات تولیدکنندگان و تامین کنندگان کالا می باشد . تولید کنندگان و تامین کنندگان کالا در این محیط قادر خواهند بود تا نسبت به معرفی محصولات، بازاریابی و فروش آنها اقدام نمایند. با توجه به پیشرفت روزافزون فروش اینترنتی در کشور فروش محصولات در فضای اینترنتی دارای درآمدی بسیار بالا می باشد. تولید کنندگان و تامین کنندگان کالا می توانند با ارائه محصولات خود در فروشگاه اهورا درآمدی چشم گیر از فروش محصولات خود بدست آورند.

شرایط فروش محصولات در فروشگاه اهورا :

  • تامین حداقل ۶ ماه از محصولات ارائه شده برای بازدهی ۱۰۰% و احترام به خریداران.
  • تامین محصول بدون کسری روزانه , به دلیل ارسال روزانه سفارشات فروشگاه اهورا.
  • قرارداد مابین تولید کننده و اهورا برای اعتماد و اطمینان بیشتر.


تذکر : در صورت هرگونه مشکل در تامین کالا, تولید کننده و یا تامین کننده کالا موظف می باشد ضرر و زیان خریدار و فروشگاه را پرداخت نماید.
توجه : با توجه به سابقه کار فروشگاه اهورا با اصناف بازاری و مغازه داران محترم و ضعیف کار کردن این عزیزان از همکاری با این اصناف معذور می باشیم.

اسپانسرینگ

تا به حال به فکر یک سرمایه گذاری مطمئن افتاده اید ؟
یک سرمایه گذاری قابل اطمینان را می توان به سرمایه گذاری گفت که در حال انجام باشد . یعنی از صفر شروع نشود و از نظر کاری در حال پیشرفت باشد .
تمامی مشاغل در حال پیشرفت نیاز به همکاری و همراهی دارد و هر نوع کاری در نوع خود دارای هزینه ها و تخصص هایی می باشد . در حال حاضر بیش از 10 هزار فروشگاه اینترنتی قانونی در کشور وجود دارد که با تعداد و نوع محصولات مختلف و ایده های متفاوت در حال فعالیت می باشند .
شما می توانید با همکاری و اسپانسریگ با گروه فروشگاهی اهورا سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشید .