اهورا گروپ

تامین کنندگان و تولید کنندگان کالا


همکاری با ما

اگر شما یک فروشگاه اینترنتی دارید و یا یک تولید کننده یا واردکننده کالا هستید می توانید محصولات خود را در فروشگاه اهورا با دریافت پنل کاربری برای فروش قرار دهید .
با توجه به دسته های موجود در فروشگاه و استانداردهای آپلود یک محصول شما می توانید محصولات موجود خود را به صورت رایگان بر روی سایت قرار دهید و درصدی توافقی را به فروشگاه اختصاص دهید .
برای اطلاعات بیشتر درباره همکاری با ما می توایند از ایمیل و شماره های فروشگاه با ما در تماس باشید .

شرایط همکاری با تامین کنندگان و تولید کنندگان

فروشگاه اینترنتی اهورا محیط مناسب برای فروش محصولات تولیدکنندگان و تامین کنندگان کالا می باشد . تولید کنندگان و تامین کنندگان کالا در این محیط قادر خواهند بود تا نسبت به معرفی محصولات، بازاریابی و فروش آنها اقدام نمایند. با توجه به پیشرفت روزافزون فروش اینترنتی در کشور فروش محصولات در فضای اینترنتی دارای درآمدی بسیار بالا می باشد. تولید کنندگان و تامین کنندگان کالا می توانند با ارائه محصولات خود در فروشگاه اهورا درآمدی چشم گیر از فروش محصولات خود بدست آورند.

شرایط فروش محصولات در فروشگاه اهورا :
تذکر : در صورت هرگونه مشکل در تامین کالا, تولید کننده و یا تامین کننده کالا موظف می باشد ضرر و زیان خریدار و فروشگاه را پرداخت نماید.
توجه : با توجه به سابقه کار فروشگاه اهورا با اصناف بازاری و مغازه داران محترم و ضعیف کار کردن این عزیزان از همکاری با این اصناف معذور می باشیم.


ثبت نام

لطفا اطلاعات تکمیلی خود را در قسمت شرح کالا و برند به همراه شماره های تماس و آدرس محل معتبر یاداشت نمایید .


جذب اسپانسر


اسپانسرینگ

تا به حال به فکر یک سرمایه گذاری مطمئن افتاده اید ؟
یک سرمایه گذاری قابل اطمینان را می توان به سرمایه گذاری گفت که در حال انجام باشد . یعنی از صفر شروع نشود و از نظر کاری در حال پیشرفت باشد .
تمامی مشاغل در حال پیشرفت نیاز به همکاری و همراهی دارد و هر نوع کاری در نوع خود دارای هزینه ها و تخصص هایی می باشد . در حال حاضر بیش از 10 هزار فروشگاه اینترنتی قانونی در کشور وجود دارد که با تعداد و نوع محصولات مختلف و ایده های متفاوت در حال فعالیت می باشند .
شما می توانید با همکاری و اسپانسریگ با گروه فروشگاهی اهورا سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشید .


اهورا گروپ ویکی اهورا بانک ملت بانک سامان نماد اعتماد الکترونیکی به پرداخت ملت


همکاری با ما


اهورا گروپ
email

خدمات پس از فروش

support@ahooragroup.net

tel

پشتیبانی فروش

-

email

تماس با مدیر سایت

admin@ahooragroup.net

email

انتقادات و پیشنهادات

info@ahooragroup.net

خدمات مشتریان اهورا گروپهدیه سرا حراجی بازار هدایا کوپن تخفیف 7 روز ضمانت بازگشت کالا ضمانت اصالت و بهترین قیمت سوالات متداول ثبت نام تامین کنندگان و تولید کنندگان قوانین خرید در اهورا صفحات اجتماعی درباره ما تماس با ما